رضوی تجهیز

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

تامین، عرضه و فروش کالاهای تجهیزات پزشکی، زیبایی، بهداشتی، دندانپزشکی و مصرفی پزشکی با امکان سفارش و فروش اینترنتی کالای پزشکی در تمام نقاط ایران. فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی رضوی تجهیز با هدف تامین و توزيع بهترين مواد و مدرن ترين تجهيزات پزشکی در سطح شهر مشهد و استان خراسان رضوی تأسيس گرديد و اکنون با راه اندازی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی رضوی تجهیز امکان خرید به صورت آنلاین را برای تمامی هموطنان عزیز فراهم آورده است. مجموعه ما با فعاليت صادقانه و سخت کوشي جهت جلب رضايت مشتريان، به عنوان یک مجموعه پویا ،جوان و رو به رشد در زمینه تجهیزات پزشکی و مواد دارویی فعالیت می نماید.

نمایش همه
نمایش همه

پماد نیکا و کاربرد های آن :

پماد نیکا ترمیم‌کننده‌ زخم است که اثرات ضد التهابی نیز روی پوست دارد. این پماد، گیاهی است و در آن از هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نشده است؛ بنابراین عوارض مواد شیمایی و دیگر فرآورده‌ های پوستی را ندارد. با استفاده از پماد نیکا، پوست به طور طبیعی بازسازی می‌ شود و التهاب آن کاهش می‌ یابد. اثرات مهم نیکا عبارتند از: بهبود زخم هاي ناشی از خراش و بریدگی، بخیه،زخم بستر، زخم های دیابتی، سوختگي ها، التهابات و حساسیت هاو قارچ های موذی.

مواد تشکیل دهنده پماد نیکا شامل (عسل، روغن زیتون،بره موم زنبور عسل) می باشد که  يك داروي گياهي و کاملا ارگانیک است که تحقیقات مختلف، اثربخشي آن را در ترمیم زخم ها و التهابات پوستی ثابت نموده اند. این اثرات شامل افزایش سرعت و کیفیت ترمیم و همچنین افزایش قدرت مقاومت زخم می باشد؛ علاوه بر این، نیکا دارای خاصیت آنتی اکسیدانی، ضد میکروبی، ضد التهابی و ضد درد نیز هست، با استفاده از نیکا، پوست به طور طبیعی بازسازی می‌شود و بازگشت زيبايى به پوست با مشكلات كمترى رو به رو خواهد بود.